Üye Bilgileri Güncelleme Formu2018-11-12T23:28:39+03:00

Üye Bilgileri Güncelleme Formu

Değerli Üyelerimiz,

Yaptığımız çalışmaları, düzenlediğimiz eğitimleri, mesleki sorunlarınızın çözümü için gerçekleştirdiğimiz girişimleri sizlere bildirebilmemiz bizim için büyük önem taşımaktadır.

Tüm faaliyetlerimizi web sitemiz, sosyal medya ve yaygın medya ile duyurduğumuz gibi sizleri sık sık SMS ve telefon yoluyla da bilgilendirmeye çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda gerçekleştireceğimiz projeler arasında sizlere e-posta yoluyla elektronik bültenler göndererek bilgilendirmek de bulunmaktadır.

Bu bilgilendirmelerin sağlıklı olarak tarafınıza iletilebilmesi için kayıtlarımızda yer alan iletişim bilgilerinizin güncel olması büyük önem taşımaktadır.

Sayfamızda bulunan Üye Bilgileri Güncelleme Formunu doldurarak üye bilgileri veritabanımıza ekleyebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında düzenli olarak bilgi sahibi olmak için iletişim bilgilerinizde oluşan değişiklikleri lütfen bize bildiriniz.

Üyeliğinize ilişkin bilgilerde yer alan değişiklikleri bildirmek için de aşağıdaki formu doldurabilir, dilerseniz değişen bilgilerinizin son halini bilgi@karsvho.org.tr adresine elektronik posta ile iletebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Üye Bilgileri Güncelleme Formu

Kayıt Olun

Web Sayfamıza Hala Kayıt Olmadınız mı?

Web Sayfamıza Kayıt Olabilirsiniz

Web sayfamıza kayıt olarak sayfalarımızda bulunan yazılar altına kendi üyeliğinizle, yöneticilerden onay gerektirmeden yorum yapabilir, tartışmalara katılabilir, platformlarımızda sizler de söz sahibi olabilirsiniz.

Hemen Üye Ol

Peter Budaj Womens Jersey