Iğdır’da Büyük Çiftçi Buluşmasına Katıldık

Iğdır Valiliğinin himayelerinde Iğdır Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından “Milli Tarım, Güçlü Yarın” temalı Büyük Çiftçi Buluşması düzenlendi. Kars Ardahan Iğdır Bölge Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Ercan Ödül’ün de davet edildiği, Iğdır İl Kültür Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen Çiftçi Buluşması etkinliğinin sonunda Iğdır Valimiz Sayın Enver Ünlü tarafından Yönetim Kurulu Başkanımız Ercan Ödül’e Iğdır İlinde yürütülen Hayvan Sağlığı çalışmalarına verdiğimiz önem ve gösterilen gayretler ile ilgili teşekkür belgesi takdim edilmiştir.

Teşekkür belgesi takdimi sonrasında Oda Başkanmız Ercan Ödül yaptığı konuşmada “Meslektaşlarımız arasında diyalogu arttırmak ve iletişimi güçlendirmek için Bölge Veteriner Hekimleri Odası olarak temsilciliğimizin bulunduğu Iğdır ilinde yaptığımız toplantıların meyvelerini böyle büyük buluşmalara davet edilerek topluyoruz. Mesleğimizi ve meslektaşlarımızı en üst düzeyde temsil etmek iddiasıyla çıktığımız bu yolda Iğdır Valiliği tarafından Oda Başkanlığımıza verilen bu teşekkür belgesini Iğdır İlimizde hayvan sağlığı alanında hizmet veren tüm veteriner hekimler adına kabul ediyorum” dedi.

Iğdır’da gerçekleşen Çiftçi Buluşması öncesinde Başkanımız Ercan Ödül, Genel Sekreterimiz Özkan Soylu ve odamızın üyelerinden olan TOÇ BİR-SEN Kars 42 Nolu Şube Başkanı Dr.Adem Arancı ile birlikte çeşitli ziyaretlerde bulundular. Iğdır Tarım ve Orman İl Müdürü Özkan Yolcu’ya, Iğdır Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Esin Parin’e ve Hayvan Sağlığı Şube Müdürü aynı zamanda Bölge Odamızın Iğdır İl Temsilcisi olan Serdar Akuş’a yapılan ziyaretlerle mesleki temaslarda bulunulmuştur.

2019-06-28T14:18:31+03:0017 Mart 2019|Etkinlikler|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Peter Budaj Womens Jersey